Kim jestem?

Nazywam się Natalia.

Z wykształcenia i zamiłowania jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną. Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczno-społeczny SWPS w Katowicach. 

Praktykę zawodową zdobywałam w Centrum Pediatrii w Szpitalu Psychiatrycznym na oddziale dziennym w Sosnowcu. Uczestniczyłam w psychoterapii grupowej i indywidualnej pacjentów. Staż kliniczny odbyłam w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży im. św. Jana Pawła II w Rzeszowie. Od 4 lat pracuję z pacjentami. Towarzyszyłam już ponad 100 osobom w procesach. 

Obecnie prowadzę 3 placówki psychoterapeutyczne wraz z Justyną Rać – Healio Instytut Psychoterapii w Rzeszowie, Lublinie i Krakowie (także z Pauliną Flak). Na horyzoncie Wrocław i Warszawa.

Współpracuję ze Zrozum Ciało w Rzeszowie oraz fundacją HelpEd.

Prowadzę social media marki osobistej mojapsycholog (60tys obserwujących), gdzie uczę psychologów i psychoterapeutów budowania marek osobistych, pokazuje także jak dbać o zdrowie psychicznie. Podcast Moja Psycholog dostępny jest na Spotify, Apple Podcast i Spreaker oraz YouTube.

Psychologia kliniczna to moja praca, ale również pasja. Uważam, że psychoterapia to ukojenie dla duszy i droga do lepszego poznania i zrozumienia samego siebie. Mam to szczęście, że mogę towarzyszyć w niej moim klientom. Jestem wdzięczna za mój zawód i cieszę się, że mogę pomagać ludziom. Z natury jestem radosną optymistką. Opiekuńczość i empatia to moje drugie imię. Cechy te pomagają mi w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. 

Do każdego z moich klientów podchodzę indywidualnie. Wyznaję zasadę, że nie ma dwóch takich samych przypadków. Z ogromną cierpliwością i empatią wysłuchuję historii osób, które do mnie przychodzą. Pomagam im lepiej zrozumieć siebie i problemy, z którymi się zmagają. Psychoterapia to droga do siebie, a cele, które ustalamy wspólnie podczas terapii, są jej drogowskazami. Wiemy, do czego dążymy, a poprawa jakości i satysfakcji z  życia jest efektem naszych działań. Tworzymy zespół, którego najważniejszym celem jest przezwyciężenie problemów, z którymi przychodzi klient. Terapia to proces, a moi klienci z tygodnia na tydzień są coraz bardziej świadomi siebie i doskonale wiedzą, jak wykorzystywać techniki poznawczo-behawioralne do przezwyciężania negatywnych, automatycznych myśli, czy dysfunkcyjnych przekonań. Wyposażam ich w narzędzia, dzięki którym stają się swoimi własnymi terapeutami. Sprawia to, że nawet po zakończonej współpracy wiedzą, jak zapobiegać nawrotom objawów. Osoby, które ze mną pracują, cenią mnie m.in. za holistyczne, pełne empatii podejście do ich problemów, zaangażowanie i ciepło. 

Pracując z klientami, kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej Behawioralnej. Podczas terapii wykorzystuję techniki terapii schematu, terapii dialektyczno-behawioralnej, mindfulness oraz pracy z ciałem.

Przyjmuję online i stacjonarnie w Healio gdzie współpracuje z zespołem doświadczonych psychoterapeutów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej u certyfikowanych superwizorów poznawczo-behawioralnych. 

Uwielbiam psychologię, dlatego szerzę jej zasięg psychoedukując na Instagramie, rozmawiając w podcastach oraz prowadząc webinary i kursy.

Prywatnie pasjonuję się podróżami, nurkowaniem i narciarstwem.

Znajdziesz mnie tutaj

Spotify

Instagram

Posłuchasz mnie tutaj:

Więcej psycho-treści:

Potrzebujesz mojej pomocy?

Umów się na psychoterapię

Psychoterapia stacjonarnie

Stacjonarnie przyjmuję w Healio Pracowni Psychoterapii w Rzeszowie.

Psychoterapia online

Sesje online odbywają się za pomocą wideo-rozmowy na platformie Skype.

Shopping Cart