ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ I OSIĄGNIJ SUKCES JAKO PSYCHOLOG CZY PSYCHOTERAPEUTA!


Przyciągnij odpowiednich klientów i zbuduj zaufanie.

Biorąc udział w kursie „Marka Osobista Psychologa, Psychoterapeuty”, nauczysz się budować spójną i autentyczną markę osobistą, która przyciągnie odpowiednich klientów i zbuduje zaufanie. Dzięki temu kursowi skutecznie rozwiążesz problem z wyróżnieniem się na rynku i zwiększysz swoją skuteczność zawodową.

Psychoterapeuci i psychologowie muszą wyróżniać się na rynku, przyciągając odpowiednich klientów i budując zaufanie poprzez spójną markę osobistą.

Zastanawiasz się jak to zrobić?

Chcesz nie tylko pomagać swoim klientom, ale także wyróżniać się na tle konkurencji? Być może czujesz, że mimo ciężkiej pracy, Twoja praktyka nie rozwija się tak, jakbyś tego chciała? Może zmagasz się z problemem przyciągnięcia nowych klientów, którzy docenią Twoje unikalne podejście i wartości?

Wiem, jak to jest – byłam na Twoim miejscu. 

Jako psycholog i właścicielka placówek psychoterapeutycznych, przeszłam tę samą drogę. Pamiętam, jak trudne było zbudowanie zaufania i autentyczności w oczach klientów, jak frustrujące były początki, gdy pomimo wysiłków, efekty były niewielkie. Zaczynając na Instagramie, nie wiedziałam, co dodawać, wszystko było nowe i nieznane. Bałam się wprowadzić pierwszy produkt jakim był webinar i obawiałam się opublikować pierwszy odcinek podcastu. ALE przezwyciężyłam te lęki i teraz chcę pokazać Ci, jak to zrobić. Dlatego stworzyłam kurs „Marka Osobista Psychologa/Psychoterapeuty” – kompleksowy program, który dostarcza wszystkie niezbędne narzędzia do budowania silnej, autentycznej marki osobistej.

okładki rolek -2

Dlaczego właśnie ten kurs jest dla Ciebie?

To szkolenie nie tylko obejmuje aspekty budowy marki osobistej online i offline, ale dostarcza praktycznej wiedzy, która jest dostosowana do specyfiki tej branży. Mam na myśli prowadzenie własnego gabinetu, jak poprowadzić pierwszą sesję z klientem, twój pierwszy produkt cyfrowy na psychologicznym instagramie, wartościowy kontent, a także lista moich porażek, błędów i lekcji, które zdobyłam na wieloletnim doświadczeniu.

Po każdym module otrzymujesz ćwiczenia, które pomogą Ci utworzyć skuteczną strategię i nauczą Cię korzystać z odpowiednich narzędzi podczas tworzenia własnej marki osobistej.

Przechodzisz ten kurs, kiedy chcesz. Potrzebujesz do tego jedynie dostępu do sprzętu elektronicznego i internetu. Możesz odtwarzać moduły na platformie przez 12 miesięcy. 

Teraz to jest w Twoim zasięgu!

Dołącz do grona świadomych specjalistów i rozwijaj się

z Kursem Marka osobista psychologa/psychoterapeuty i przyciągnij więcej klientów już dziś!

Kurs „Marka osobista psychologa/psychoterapeuty” oferuje kompleksowe narzędzia i strategie dostosowane do specyfiki branży psychologicznej, pomagając w skutecznym budowaniu autentycznej marki osobistej, która przyciągnie więcej klientów i wyróżni Cię na tle konkurencji. Dołącz do grona świadomych specjalistów i rozpocznij transformację swojej kariery już dziś!

Ten produkt to...

W czym pomoże Ci kurs Marka osobista psychologa/psychoterapeuty?

Podczas wyboru osoby, która poprowadzi terapię i pozna (często najtrudniejsze) sekrety klienta, liczy się nie tylko jej wykształcenie i doświadczenie, ale także to, jakim po prostu jest człowiekiem. Gdy z psychologiem czy psychoterapeutą „nadaje się na tej samej fali”, dużo łatwiej jest mu zaufać i przejść cały proces terapeutyczny. Tylko jak to pokazać klientowi?

Najlepszym rozwiązaniem jest marka osobista. Dzięki niej pokażesz się nie tylko jako skuteczny specjalista o odpowiednich kwalifikacjach, ale przede wszystkim osoba z powołaniem do pomagania innym.

Kurs „Marka osobista psychologa/psychoterapeuty” to 7 modułów i ćwiczenia po każdym z nich. Otrzymasz nie tylko wiedzę teoretyczną opartą na doświadczeniu, ale przede wszystkim zestaw praktycznych ćwiczeń. Kurs w pełni przygotuje Cię i pozwoli przejść przez cały proces budowania własnej marki.

Nie czekaj, zacznij już teraz!


7 warsztatów, dzięki którym zbudujesz markę osobistą

Dowiesz się, jak stworzyć skuteczną strategię marki, poznasz tajniki analizy konkurencji oraz identyfikacji klienta docelowego. Dzięki workbookowi strategii marki, zaczniesz budować swoją markę od samej siebie – to Twoja osobista terapia marki.

Poznasz narzędzia takie jak Canva do tworzenia postów i karuzeli, nauczysz się tworzyć produkty cyfrowe jak ebooki i webinary, oraz zbudujesz swoją bazę mailingową. Dzięki zadaniu bojowemu będziesz mogła przetestować swoje umiejętności w praktyce.

Dowiesz się, jak wykreować profesjonalny wizerunek w swoim gabinecie, jak efektywnie działać w systemie poleceń oraz jak zorganizować pierwszą sesję z klientem, aby zachęcić go do długoterminowej współpracy. Dodatkowo otrzymasz checklistę dobrego psychologa.

Nauczysz się wszystkiego, co potrzebne, aby Twój profil na Instagramie był profesjonalny i przyciągał właściwą grupę docelową. Ebook z 30 pomysłami na posty oraz komenda do chatu GPT pomoże Ci tworzyć wartościowy content.

Zdobędziesz wiedzę na temat wyboru lokalizacji, wyposażenia i zarządzania gabinetem, a także dowiesz się, jak stworzyć dochodową placówkę terapeutyczną. Live z księgową oraz podcast z księgową dostarczą Ci niezbędnych informacji z zakresu finansów.

Dowiesz się, jak radzić sobie z hejtem w social media, jak przezwyciężyć lęk przed sprzedażą oraz trudnościami z promocją produktów i usług. Live o hejcie pomoże Ci lepiej zrozumieć i stawić czoła tym wyzwaniom.

Podzielę się z Tobą swoją historią, opowiem o sukcesach i porażkach, a także o tym, jak dbam o swoją markę. Ebook z narzędziownikiem zawiera listę narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu i rozwijaniu Twojej marki.

Zamawiając produkt teraz otrzymasz

Bonusy

Lista pytań o markę osobistą psychologa. Tworzenie strategii osobistej.

Zyskaj przewagę w budowaniu swojej marki osobistej jako psychologa dzięki kompleksowej liście pytań i wskazówek zawartych w tym ebooku, aby skutecznie wyróżnić się w swojej branży oraz przyciągnąć i zatrzymać klientów.

Checklista dobrego wizerunku psychologa zarówno w gabinecie, jak i online.

Odkryj kluczowe elementy skutecznego wizerunku psychologa zarówno w gabinecie, jak i online dzięki tej szczegółowej checkliście, która pomoże Ci budować zaufanie i przyciągać klientów z powodzeniem.

Lista pomysłów na posty, które rozwiną Twoje psychologiczne konto na Instagramie.

Wzmacniaj swoją obecność na Instagramie jako psycholog dzięki tej kreatywnej liście pomysłów na posty, które nie tylko zainteresują Twoich obserwatorów, ale także pomogą w budowaniu silnego i autentycznego wizerunku w świecie cyfrowym.

3 MOŻLIWOŚCI WYBORU

ZBUDOWANIA SWOJEJ MARKI OSOBISTEJ!

Kurs Marka osobista Psychologa/psychoterapeuty

Pakiet Standardowy

949 zł

 

7 warsztatów do obejrzenia

workbook

2 ebooki

zadanie bojowe

2 checklisty

BONUS:

komenda do chat GPT

nagrania poprzednich Q&A

instrukcja nagrywania rolek

Kurs Marka osobista Psychologa/psychoterapeuty

Pakiet Rozszerzony

1299 zł

 

7 warsztatów do obejrzenia

workbook

2 ebooki

zadanie bojowe

2 checklisty

2 x 45 minutowe spotkania Q&A grupowe 

BONUS:

komenda do chat GPT

nagrania poprzednich Q&A

instrukcja nagrywania rolek

Kurs Marka osobista Psychologa/psychoterapeuty

Pakiet Premium

1799 zł

 

7 warsztatów do obejrzenia

workbook

2 ebooki

zadanie bojowe

2 checklisty

2 x 45 minutowe spotkania Q&A grupowe 

50 minutowy indywidualny mentoring 

BONUS:

komenda do chat GPT

nagrania poprzednich Q&A

instrukcja nagrywania rolek

Z KURSU MARKA OSOBISTA PSYCHOLOGA/PSYCHOTERAPEUTY SKORZYSTAŁO PONAD 80 OSÓB!

Sprawdź opinie o kursie!

IMG_0128

Kim jestem, by móc Cię uczyć?

Natalia Baron – z wykształcenia i zamiłowania psycholog ze specjalnością kliniczną oraz psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji. Założycielka marki mojapsycholog, która odniosła ogromny sukces w internecie. W trakcie swojej działalności przeszkoliłam już ponad 600 osób na wielu swoich webinarach, a w moim kursie wzięło udział ponad 80 osób. 

ZACZNIJ TERAZ I CIESZ SIĘ ZAUFANIEM KLIENTÓW!

Nie wystarczy Ci otwarty gabinet, wizytówka w Google i przedpotopowa strona internetowa, by przyciągnąć rzesze klientów. Aby wzbudzić zaufanie, potrzebujesz pokazać światu, że jesteś prawdziwym specjalistą z powołania. Dzięki internetowi masz do tego narzędzia, by zacząć działać – dowiedz się, jak z nich skutecznie korzystać, by zrobiło się o Tobie naprawdę głośno!

Nie czekaj, idź po swój sukces!

Najczęściej zadawane pytania

Tak, kurs jest w pełni gotowy i dostępny od razu po zakupie. Możesz zacząć naukę w dowolnym momencie.

Uzyskasz 12 miesięczny dostęp do wszystkich materiałów kursu, więc możesz uczyć się w swoim tempie i wracać do materiałów, kiedy tylko zechcesz.

Oczywiście! Kurs jest odpowiedni dla wszystkich psychologów i psychoterapeutów, w tym studentów psychologii, którzy chcą rozpocząć budowanie marki osobistej już teraz. 

Nie. Kurs zawiera jedno spotkanie w Pakiecie Premium, które obejmuje indywidualną sesję mentoringową. Inne pakiety oferują różne poziomy wsparcia, w tym grupowe sesje Q&A.

Tak, regularnie aktualizuję materiały kursu. Otrzymasz powiadomienia o wszelkich aktualizacjach, które zostaną dodane do Twojego pakietu bez dodatkowych opłat.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w sesji Q&A, to wyślij mi swoje pytania poprzez Instagram lub e-mail.

Wszystkie materiały są dostępne online i nie wymagają specjalnego oprogramowania. Wystarczy przeglądarka internetowa i dostęp do internetu.

Rozpocznij budowanie swojej silnej marki osobistej już teraz!

Nie czekaj dłużej! Dołącz do kursu „Marka Osobista Psychologa/Psychoterapeuty” i rozwijaj się najlepiej, jak potrafisz. Zdobądź narzędzia, które pozwolą Ci zbudować autentyczną, skuteczną markę osobistą, przyciągnąć odpowiednich klientów i osiągnąć sukces w swojej karierze zawodowej.

nataliabaron.pl Polityka Prywatności

Projekt strony: Dominika Emilia Lewandowska

 
Shopping Cart