Zbuduj silną markę osobistą i osiągnij sukces jako psycholog czy psychoterapeuta!

W dzisiejszym świecie psychoterapeuci i psychologowie muszą oferować znacznie więcej niż tylko standardowe usługi. Klienci oczekują nie tylko skuteczności terapii, ale także spójności między swoimi wartościami a wartościami swojego terapeuty. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, budowanie własnej marki osobistej jest tak kluczowe.


Twoja marka osobista jest jak twoja wizytówka w dzisiejszym cyfrowym świecie. Pomaga ona określić Twoją tożsamość jako psychologa, podkreślając Twoje wartości, podejście i unikalne cechy, które oferujesz swoim klientom. To właśnie Twoja marka przyciąga odpowiednich klientów i buduje zaufanie.


Kurs „Marka Osobista Psychologa i Psychoterapeuty” pomoże Ci zbudować tę markę od podstaw. Zastanawiasz się, od czego zacząć? Jakim kanałem najlepiej dotrzesz do swoich klientów? Jak stworzyć swój pierwszy produkt cyfrowy? Jak zbudować gabinet czy placówkę? Jak poradzić sobie z potencjalnym hejtem i nieprzychylnymi komentarzami? Jak zbudować silną i rozpoznawalną markę osobistą? Jesteś w najlepszym miejscu!

 

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli: 

 
  • Chcesz stworzyć swój pierwszy produkt cyfrowy i nie wiesz od czego zacząć?

  • Pracujesz w tej branży od lat, ale nie wiesz, jak jeszcze lepiej zareklamować swoje usługi, by zdobyć więcej klientów?

  • Działalność stacjonarna już Ci nie wystarcza i chcesz nauczyć się działać ze swoją marką online?

  • Masz już pewne zaplecze marketingowe, ale chcesz poznać obecne trendy i ścieżki pozyskiwania klientów?

  • Planujesz własny gabinet, a może myślisz już o placówce? 

  • Działasz na instagramie jako psycholog, ale nie wiesz jak i co sprzedawać?

  • Jesteś studentem i chcesz przygotować rozpoznawalną markę, by zdobywać od razu klientów po studiach?

  • Chcesz poznać tajniki mojej marki osobistej, by wykorzystać je u siebie?

  • Zastanawiasz się jak stworzyć markę, której nie brakuje klientów w gabinecie?

Jeśli znajdujesz się w jednej z powyższych grup, nie wahaj się i już teraz zacznij zdobywać wiedzę!

Poznaj teraz wszystkie części kursu i ćwiczenia:


7 warsztatów 

– Część 1: Wprowadzenie do marki osobistej psychologa/psychoterapeuty. (tworzenie strategii marki osobistej, budowanie marki od siebie -terapia marki osobistej, klient docelowy, analiza konkurencji)
– workbook strategia marki


– Część 2: Kreowanie wizerunku online. (identyfikacja i kreacja marki osobistej, obsługa canvy – tworzenie postów, karuzeli i okładek na rolki, tworzenie produktów cyfrowych – webinaru/warsztatu,
ebooka, baza mailingowa – jak ogarnąć newsletter, podcast – od nagrania do wypuczenia odcinka)
– zadanie bojowe – ćwiczenie


– Część 3: Kreowanie wizerunku offline. (Kreacja wizerunkowa w gabinecie psychologicznym, system poleceń, marketing, superwizja, pierwsza sesja z klientem, która pomoże by klient został na dłużej we wsparciu/procesie terapeutycznym)
– checklista dobry psycholog


– Część 4: Instagram. (Grupa docelowa, i
dealne bio, profesjonalny wygląd profilu, budowanie społeczności – stories, posty, analiza statystyk na instagramie, jak rozruszać nowe konto, lejek sprzedażowy, trudności w sprzedaży – problematyczne przekonania, wszystko o kampanii sprzedażowej)
– ebook – 30 x Pomysły na posty 

-komenda do chatu gpt


– Część 5: Własny gabinet/praca w zespole. (Jak znaleźć gabinet, lokalizacja, wygląd, wyposażenie, gabinetu, koszty, dochodowy gabinet, tworzenie placówki terapeutycznej – od miejsca do zarządzania)

– Checklista: Kreowanie Profesjonalnego Wizerunku w Gabinecie Psychologa
-Live z księgową dla psychologa

-Podcast z księgową dla psychologa


– Część 6: Lęki, trudności i hejt. (Case study hejt w poście i na stories, lęk przed sprzedażą, lęk przed opinią innych, trudności ze
sprzedażą produktów cyfrowych i usług, społeczność na ig) 
– live o hejcie


– Część 7: Mojapsycholog (Jak powstała moja marka i co zrobiłabym inaczej, o co dbam w mojej marce, + i – marki osobistej, kto jest moim klientem, analiza statystyk profilu) 
– ebook – narzędziownik, lista narzedzi, ktore uzywam w mojej marce

+BONUSOWO – Q&A z poprzedniej edycji (odpowiadam na pytania i problemy osób, które mierzyły się z tworzeniem marki i przechodzeniem kursu) 

+Kurs jest aktualizowany

Wygląd modułów w panelu:

 
 


Dlaczego właśnie ten kurs jest dla Ciebie?
 

    ●  Rozumiejąc unikalne wyzwania (sama jestem psychologiem i prowadzę placówki), z jakimi psychologowie i psychoterapeuci często się zmagają, mój kurs „Marka Osobista Psychologa/ Psychoterapeuty” oferuje kompleksowy zestaw narzędzi, aby sprostać wszytstkim potrzebom. 


    ●  To szkolenie nie tylko obejmuje aspekty budowy marki osobistej online i offline, ale dostarcza praktycznej wiedzy, która jest dostosowana do specyfiki tej branży. Mam na myśli prowadzenie własnego gabinetu, pierwszą sesje, dzięki której klient zostanie na terapii, twój pierwszy produkt cyfrowy na psychologicznym instagramie, wartościowy kontent, a także lista moich porażek, błędów i lekcji, które zdobyłam na wieloletnim doświadczeniu.


●  Po każdym module otrzymujesz ćwiczenia, które pomogą Ci utworzyć skuteczną strategię i nauczą Cię korzystać z odpowiednich narzędzi podczas tworzenia własnej marki osobistej.


●  Przechodzisz ten kurs, kiedy chcesz. Potrzebujesz do tego jedynie dostępu do sprzętu elektronicznego i internetu. Możesz odtwarzać moduły  na platformie przez 12 miesięcy.
Dołącz do grona świadomych specjalistów i rozwijaj się najlepiej, jak potrafisz!

3 OPCJE - 3 PAKIETY


Pakiet 1 - dla osób, które chcą przechodzić kurs kiedy chcą, ale nie potrzebują kontaktu z grupą, zadawania pytań czy indywidualnej pomocy

7 gotowych do obejrzenia warsztatów
1 workbook
2 ebooki
1 zadanie bojowe
2 checklisty
1 bonusowa komenda do chat gpt
Nagranie z Q&A (1,2edycja)


Pakiet 2 - dla  osób, które chcą 2 razy spotkać się na Zoomie i zadać pytanie w grupie.

7 gotowych do obejrzenia warsztatów
1 workbook 
2 ebooki 
1 zadanie bojowe
2 checklisty
1 bonusowa komenda do chat gpt
Nagranie z Q&A (1,2edycja)
2 x grupowe Q&A - po 45 min
(raz na 2 miesiące w czwartki o 18)Pakiet 3 - dla osób które chcą dodatkowo mojego indywidualnego wsparcia w tworzeniu marki marzeń.

7 gotowych do obejrzenia warsztatów
1 workbook 
2 ebooki 
1 zadanie bojowe
2 checklisty
1 bonusowa komenda do chat gpt
Nagranie zQ&A (1,2edycja)
2 x grupowe Q&A - po 45 min
1 x indywidualny mentoring - 50 min

Poznaj opinie uczestników kursu. Wzięło udział już ponad 79 osób 😀 99% zadowolonych klientów.

W czym pomoże Ci kurs „Marka osobista psychologa, psychoterapeuty”?

 

Podczas wyboru osoby, która poprowadzi terapię i pozna (często najtrudniejsze) sekrety klienta, liczy się nie tylko jej wykształcenie i doświadczenie, ale także to, jakim po prostu jest człowiekiem. Gdy z psychologiem czy psychoterapeutą „nadaje się na tej samej fali”, dużo łatwiej jest mu zaufać i przejść cały proces terapeutyczny. Tylko jak to pokazać klientowi?

Najlepszym rozwiązaniem jest marka osobista. Dzięki niej pokażesz się nie tylko jako skuteczny specjalista o odpowiednich kwalifikacjach, ale przede wszystkim osoba z powołaniem do pomagania innym.

Kurs „Marka osobista psychologa/psychoterapeuty” to 7 modułów i ćwiczenia po każdym z nich. Otrzymasz nie tylko wiedzę teoretyczną opartą na doświadczeniu, ale przede wszystkim zestaw praktycznych ćwiczeń. Kurs w pełni przygotuje Cię i pozwoli przejść przez cały proces budowania własnej marki.

 

Kim jestem, by móc Cię uczyć?

Natalia Baron – z wykształcenia i zamiłowania psycholog ze specjalnością kliniczną oraz psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji. Założycielka marki mojapsycholog, która odniosła ogromny sukces w internecie. W trakcie swojej działalności przeszkoliłam już ponad 600 osób na wielu swoich webinarach, a w moim kursie wzięło udział ponad 79 osób. 

Zacznij teraz i ciesz się zaufaniem klientów

Nie wystarczy Ci otwarty gabinet, wizytówka w Google i przedpotopowa strona internetowa, by przyciągnąć rzesze klientów. Aby wzbudzić zaufanie, potrzebujesz pokazać światu, że jesteś prawdziwym specjalistą z powołania. Dzięki internetowi masz do tego narzędzia, by zacząć działać – dowiedz się, jak z nich skutecznie korzystać, by zrobiło się o Tobie naprawdę głośno!

Nie czekaj, idź po swój sukces 😀 

Shopping Cart